Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi ile Bahçeşehir Koleji Ağrı Kampüsü Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi (AİÇÜ) ile Bahçeşehir Koleji Ağrı Kampüsü arasında iş birliği protokolü imzalandı.

Servet ARSLAN/AĞRI-BHA

AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut ile Bahçeşehir Koleji Ağrı Kampüs Müdürü Olcay Erkan Kaplan tarafından imzalanan protokole göre AİÇÜ personelinin Bahçeşehir Koleji Ağrı Kampüsü’ne yaptıracakları öğrenci kayıtlarında ekstra eğitim indirimi uygulanacak. Üniversite personeline uygulanacak ekstra eğitim indirimi her yıl, yılbaşından itibaren şubat ayı sonuna kadar ki yeni kayıtlarda geçerli olacak.

Öğrenci veya öğrenci adaylarının Bahçeşehir Koleji Ağrı Kampüsü’ne kayıt şartlarını taşıması durumunda AİÇÜ personeli, protokol kapsamındaki eğitim indiriminden yararlanabilecek.

AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut, Bahçeşehir Koleji Ağrı Kampüsü ile gerçekleştirilen iş birliğinin hayırlı olması temennisinde bulunarak, “Kurumsal iş birliklerimizi güçlendirerek hem personelimize hem de paydaş kurum ve kuruluşlarımıza çeşitli imkanlar sağlamaya çalışıyoruz” dedi.

Eğitim alanında yapılan harcamaların hiçbir zaman boşa gitmediğini vurgulayan Prof. Dr. Karabulut, “Erdemli, ahlaklı ve başarılı nesillerin yetişmesinde eğitim unsuru çok önemli rol oynamaktadır. Bizler hem öğrenci velisi hem de birer eğitimci olarak eğitim alanındaki faaliyetlere her zaman destek olmaya devam edeceğiz. Bahçeşehir Koleji Ağrı Kampüsü’ne öğrencilerini kayıt yaptırmak isteyen personelimize bir miktar maddi destek sağlamaya çalıştık. Hayata geçirdiğimiz iş birliğinin tüm personelimize hayırlı olmasını diliyor, Bahçeşehir Koleji Ağrı Kampüsü yöneticilerine ve personeline teşekkür ediyorum” diye konuştu.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi ile Bahçeşehir Koleji Ağrı Kampüsü Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.